Diil 2021-04-05T10:14:51+03:00
Võhandu Maratoni Eripakkumine

.

REGISTREERU MARATONILE

VÕHANDU VÄRVIDES KAHENE SÜST KOOS RIKKALIKU LISAVARUSTUSEGA!


WK 640 Sport

Suurepäraste kiirusomadustega kahekohaline treening – võistlussüst, millega on võidetud korduvalt mitmeid mainekaid maratone maailmas.  715 km pikkune Yukon River Quest Kanadas, Gauja XXL ja loomulikult Võhandu Maraton. Süstaga on tehtud mitmeid pikki mereületusi, viimati 2019. aastal Tallinnast Helsingisse 11 tunniga. Tasakaalu ja kiiruse saavutab kajakk tänu oma pikkusele ning sellele, et puudub suur keskmine kuivkamber. Tänu sellele istuvad aerutajad rohkem paadi keskel. See, et võistlejate käed ulatuvad üksteiseni, võimaldab erulistes võistlusoludes üksteist aidata ja varustust kiirelt jagada. See on parim süst, kui otsid lahendust sportlikeks väljakutseteks, aga ei plaani teha elupikki ekspiditsioone. 🙂

WK 640 Expedition
Väga hea kombinatsioon kiirusest ja mahutavusest. Tänu keskmisele pagasiruumile on kuivkambrite kogumaht suurem, kui enamikul kahestest süstadest. WK-le omane pikk sirge põhjakuju annavad sellele väga hea kiiruse. Pärast mudeliuuendust on kajaki nina väikese kaldega, mis soodustab jõgedel sõitmist. Suurepärane süst pikemateks mere- ja jõematkadeks.

Mõlema süsta disain on inspireeritud Võhandu Maratonist, kus võistlus käib nii öelda päikesetõusust päikesetõusuni. WK süstad on kõikjal maailmas nii meeste, naiste kui segaklassides parimate seas.

.
Mõlema süsta pikkus on 640 cm ja laius 66 cm.
Kaal: klaasfiiber 38-39 kg, süsinik/kevlar 33-34 kg.

Lisaks süstale tuleb supperpakkumisega kaasa kuhjaga head varustust!

  1. Brača IV süsinikust kulpaer: Brača aerud on enim kasutatud aerud nii võistlus- kui ka matkaaerutajate poolt. Brača IV on maailmas esimene “tilga-kujulise” disainiga aer. Spetsiaalne kuju hõlbustab jõu suunamist tõmbe algusesse ja tõmbe keskele ning tänu sellele saavutada efektiivne tõmme ning paadi edasiliikumine. NB! Enamus võitjaid nii OM-l kui VM-l sõidavad sellega.
    Vaata lisa siit!
  2. Spetsiaalne kaheosaline aerukott sinu Brača aerule on kindlaim ja turvalisem viis oma aeru transportimisel ja hoiustamisel kaitsta. Aerukott on valmistatud väga vastupidavates materialidest alustades kangast, millest kott tehtud, kuni lõpetades lukkudega. Aerukott on universaalne ning sobib igas suuruses aerule nii fikseeritud kui ka lahtikäivale.
    Vaata lisa siit!
  3. Transpordipõll (WK): Vähendab oluliselt kütusekulu süsta transportimisel autokatusel. Hoiab sinu süsta kuiva ja puhtana mis iganes ilm on transportimise ajal. Võimaldab osaliselt varustust transpordiks süsta kokpiti panna ning see põllega katta.
  4. Pritsmepõll (WK): Ainus võimalus kärestikes, merelainetes ning vihmas ja tormis sõites kuivaks jääda J Pritsmepõll kaitseb sind külma eest ning hoiab kokpiti soojana isegi miinuskraadides. Traksid põlle küljes võimaldavad põlle õlgadele toetada ning tagada põlle õiges asendis püsimise.Testitud enam kui 24-tunnisel järjestikusel sõidul, põll püsib ideaalselt paigas ega vaju alla. Spetsiaalne tugevduskaar põlle keskosas hoiab põlle kokpiti kohal ning ei lase liigsel veel koguneda põlle peale. Mahukas lukuga võrktasku põlle pealmises osas on hinnatuim lahendus maratonisõitjate ja matkajate hulgas. Tasku sisu on kergesti läbi võrgu nähtav, see tagab võistlustel varustuse kiire leidmise.
  5. Tasuta pääse 16. Võhandu Maratonile

.
Lisainfo ja tellimine: kristo@worldkayaks.com / +372 50 31 728
.