Diil 2022-01-24T16:11:03+02:00
Võhandu Maratoni Eripakkumine

.

REGISTREERU MARATONILE

WK Basic ja WK Premium

Pakett sisaldab valitud konstruktsioonis kahest matkasüsta ning varustust (v.a. ohutusvest):

Basic – klaasplast (2900 €)
Premium – carbon/kevlar (3700€)

  • 2x pritsmepõll
  • 2x transportkate
  • 2x Braca IV/Carbon 60 (Metal Adjustable Shaft) reguleeritava pikkusega kulpaeru koos kandekotiga

WK 640 Sport
Suurepäraste kiirusomadustega kahekohaline treening – võistlussüst, millega on võidetud mitmeid mainekaid maratone maailmas.  715 km pikkune Yukon River Quest Kanadas, Gauja XXL ja loomulikult Võhandu Maraton. Süstaga on tehtud mitmeid pikki mereületusi, viimati 2019. aastal Tallinnast Helsingisse 11 tunniga. Tasakaalu ja kiiruse saavutab kajakk tänu oma pikkusele ning sellele, et puudub suur keskmine kuivkamber. Tänu sellele istuvad aerutajad rohkem paadi keskel. See, et võistlejate käed ulatuvad üksteiseni, võimaldab keerulistes võistlusoludes üksteist aidata ja varustust kiirelt jagada. Peale mudeliuuendust on kajaki nina väikese kaldega, mis soodustab jõgedel sõitmist.

Pikkus: 640 cm
Laius: 66 cm
Kokpit: 78×42 cm

Kaal
Klaasplast: 38-39 kg
Süsinik/Kevlar: 33-34 kg

WK 640 Expedition
Väga hea kombinatsioon kiirusest ja mahutavusest. Tänu keskmisele pagasiruumile on kuivkambrite kogumaht suurem, kui enamikul kahestest süstadest. Kuid põhjakuju ja mõõtmed annavad sellele süstale väga hea kiiruse. Peale mudeliuuendust on kajaki nina väikese kaldega, mis soodustab jõgedel sõitmist. Suurepärane süst pikemateks mere- ja jõematkadeks.

Pikkus: 640 cm
Laius: 66 cm
Kokpit: 76×42 cm

Kaal
Klaasfiiber: 38-39 kg
Süsinik/Kevlar: 33-34 kg

2x Braca IV/Carbon 60 carbon (Metal Adjustable Shaft) reguleeritava pikkusega kulpaeru koos kandekotiga:

Brača aerud on enim kasutatud aerud nii võistlus- kui ka matkaaerutajate poolt. Brača IV on maailmas esimene “tilga-kujulise” disainiga aer. Spetsiaalne kuju hõlbustab jõu suunamist tõmbe algusesse ja tõmbe keskele ning tänu sellele saavutatakse efektiivne tõmme ning paadi edasiliikumine. Aerukott on kindlaim ja turvalisem viis oma aeru transportimisel kaitsta. Aerukott on valmistatud väga vastupidavates materialidest alustades kangast, millest kott tehtud, kuni lõpetades lukkudega. Aerukott sobib igas suuruses aerule nii fikseeritud kui ka lahtikäivale.

2x Transpordipõll (WK): Hoia oma süst kuiv ja puhas transpordi- või puhkehetkel.

2x Pritsmepõll (WK): Pritsmepõll kaitseb sind sõidu ajal, ei lase sinul märjaks saada ning ka liigset vett paati. WK pritsmepõllel on mitmeid väga häid omadusi, näiteks traksid, mis ei lase põllel alla vajuda, tugevdatud kaar, mis hoiab põlle kokpiti kohal ning ei lase tänu sellele liigsel veel koguneda ja muidugi ka lukuga tasku.

.
Lisainfo ja tellimine: kristo@worldkayaks.com / +372 50 31 728
.